Sözleri ‘Pes’ Dedirtti; “On Altı Tane Dairem Var; Gençler Beni İlgilendirmiyor”

“Yenidünya” isimli Youtube kanalının gerçekleştirdiği sokak röportajında mikrofon uzatılan bir vatandaşın sözleri tepki çekti.

Ekonomik gidişattan her geçen gün daha da kötüye gittiği ülkemizde sokak röportajında AKP üyesi olduğunu söyleyen vatandaşın “Kime oy vereceksiniz” sorusuna verdiği cevap sonrasında sarf ettiği cümleler ise sosyal medyada tepkilere neden oldu. 16 dairesinin olduğunu söyleyen vatandaş “Gençlerin durumu beni ilgilendirmiyor” dedi.

31 Mart seçimlerinde oyunu AK Parti adayı Murat Kurum’a vereceğini ifade eden bir vatandaş “Neden?” sorusuna “AK Partiliyim ben üyeyim” diyerek cevap verdi.

Muhabirin partili olduğun için Murat Kurum diyorsun demesi üzerine “Ölümüne” diyerek yanıt verdi.

Muhabirin “Bir deri bir kemik kalmışsın abi, ekonomi ne durumda?” diye soru yöneltmesi sonrası vatandaş, “Benim paraya ihtiyacım yok kardeşim, 16 tane dairem var yani.” dedi.

Peki şu an bir genç 16 tane daire hatta bir tane daire alabilecek mi? sorusuna ise “Alamaz nerde alsın affedersin canlı yayındayız.” yanıtını verdi.

Muhabirin “Bunlar senin evladın senin gençlerin senin vatandaşın değil mi?” demesi sonrasından “Beni ilgilendirmiyor.” yanıtını vererek uzaklaştı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüler tepki topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x