İzmir’de kadın yolcuyu aldığı için taksiciye saldırmıştı: O şüpheli yakalandı

İzmir’de 10 Şubat’ta bir taksicinin darp edilmesi olayıyla ilgili yapılan soruşturma sonucunda şüphelinin M.A. (26) olduğu tespit edildi. Şüpheli, polis ekiplerinin evine düzenlediği operasyonla yakalandı. Şüpheli M.A’nın emniyetteki işlemleri devam ediyor.

İzmir’de taksicilik yapan Kaya Özer’e 10 Şubat’ta yapılan saldırı güvenlik kamerası tarafından kaydedilmişti. Olayla ilgili şikayetçi olan Kaya Özer ifadesinde, aracına kadın bir yolcunun bindiğini, bu sırada bir erkeğin bağırdığını işittiğini, “Yola devam et” diyen kadının, 100 metre kadar ilerledikten sonra aracı durdurmasını istediğini, ısrarı üzerine aracı durdurduğunu, koşarak gelen ve şoför kapısını açan kişinin kendisini tekme ve yumrukla darp ettiğini, aracına da zarar verdiğini aktarmıştı.

SALDIRI ANI KAMERADA

Meydana gelen saldırı anı ise takside bulunan araç içi kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntüde, Kaya Özel’in aracına bir kadını aldığı, kadının ’Durma, devam et’ dediği, daha sonra inmek için kapıya yöneldiği ve bu sırada taksi sürücüsünün durduğu, ardından da sürücü koltuğunun bulunduğu camdan yumruklu saldırıya uğradığı anlar yer aldı. Görüntülerin devamında ise genç taksi sürücüsünün araçtan indiği dışarıda devam eden tartışmanın ardından aracına binerek bölgeden uzaklaştığı anlar görüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x