Ghost of Tsushima PC Versiyonu Yakında Onaylanabilir

Ghost of Tsushima, Uncharted, The Last of Us, God of War, Marvel’s Spider-Man ve Horizon gibi diğer büyük PlayStation serilerinin aksine henüz PC’de piyasaya sürülmemiş popüler bir video oyunu. Ancak içeriden bilgi aktaran Shpeshal Nick’e göre oyunun yakında PC’ye gelebileceğine dair söylentiler var. Bu içeriden bilgi aktaran kişinin söylentiler konusunda iyi bir geçmişi var ancak resmi bir duyuruyu beklemek en iyisi olsa gerek.

Eğer Ghost of Tsushima PC’ye gelirse, muhtemelen Ağustos 2021’de PlayStation 5 için piyasaya sürülen Director’s Cut sürümü olacak. Bu sürümde yeni bir hikaye, karakterler, zırhlar, düşman türleri gibi ek içerikler yer alıyor. Ayrıca etkileşim kurabileceğiniz hayvanlar da mevcut. Ayrıca Ghost of Tsushima: Rivals adlı ortak çok oyunculu modun PC sürümüne dahil edilmesi de mümkün.

Oyunun geliştiren stüdyo Sucker Punch için büyük bir başarı olduğunu söylemek lazım ve Temmuz 2022 itibarıyla 9,73 milyonun üzerinde kopya sattı. Eleştirmenlerden büyük övgü aldı ve Sucker Punch’ın en iyi eserlerinden biri olarak kabul edildi. Oyunun popülaritesi, John Wick filmlerindeki çalışmalarıyla tanınan Chad Stahelski’nin yönettiği bir film uyarlaması planlarına bile yol açtı. Stahelski, filmi Japon oyuncularla çekmeyi ve filmdeki dilin de Japonca olmasını planlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x